Juniorska liga

Tabela juniorske lige

PosTimBodUTPBPROSISOPIPSKPK
12699027781757738541.416
2179632114784678151.156
31796321137656801.6151.125
41494518167286671.1251.91
5792712227067580.5450.931
6090902723567500.348

Juniorska selekcija 2018

PRVENSTVO BEOGRADA ZA JUNIORKE

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I KOLO 25.9/2.10
BR.UT. EKIPE
113. Crvena Zvezda → Dunav
114. Beograd → Blok Aut
115. Partizan → Volleyland
116. Radnički → Imlek
117. Lucky Star → Obilić
118. Kralj → Tent
Slobodan: OK Roda
II KOLO 9/16.10
BR.UT. EKIPE
119. Obilić → Kralj
120. Imlek → Lucky Star
121. Volleyland → Radnički
122. Blok Aut → Partizan
123. Dunav → Beograd
124. Roda → Crvena Zvezda
Slobodan: OK Tent
III KOLO 23/30.10
BR.UT. EKIPE
125. Beograd → Roda
126. Partizan → Dunav
127. Radnički → Blok Aut
128. Lucky Star → Volleyland
129. Kralj → Imlek
130. Tent → Obilić
Slobodan: OK Crvena Zvezda
IV KOLO 6/12.11
BR.UT. EKIPE
131. Imlek → Tent
132. Volleyland → Kralj
133. Blok Aut → Lucky Star
134. Dunav → Radnički
135. Roda → Partizan
136. Crvena Zvezda → Beograd
Slobodan: OK Obilić
V KOLO 12/13.11
BR.UT. EKIPE
137. Partizan → Crvena Zvezda
138. Radnički → Roda
139. Lucky Star → Dunav
140. Kralj → Blok Aut
141. Tent → Volleyland
142. Obilić → Imlek
Slobodan: OK Beograd
VI KOLO 20/27.11
BR.UT. EKIPE
143. Volleyland → Obilić
144. Blok Aut → Tent
145. Dunav → Kralj
146. Roda → Lucky Star
147. Crvena Zvezda → Radnički
148. Beograd → Partizan
Slobodan: OK Imlek
VII KOLO  4/11.12
BR.UT. EKIPE
149. Radnički → Beograd
150. Lucky Star → Crvena Zvezda
151. Kralj → Roda
152. Tent → Dunav
153. Obilić → Blok Aut
154. Imlek → Volleyland
Slobodan: OK Partizan
VIII KOLO 18/25.12
BR.UT. EKIPE
155. Blok Aut → Imlek
156. Dunav → Obilić
157. Roda → Tent
158. Crvena Zvezda → Kralj
159. Beograd → Lucky Star
160. Partizan → Radnički
Slobodan: OK Volleyland
IX KOLO 15/22.1
BR.UT. EKIPE
161. Lucky Star → Partizan
162. Kralj → Beograd
163. Tent → Crvena Zvezda
164. Obilić → Roda
165. Imlek → Dunav
166. Volleyland → Blok Aut
Slobodan: OK Radnički
X KOLO 1.2
BR.UT. EKIPE
167. Dunav → Volleyland
168. Roda → Imlek
169. Crvena Zvezda → Obilić
170. Beograd → Tent
171. Partizan → Kralj
172. Radnički → Lucky Star
Slobodan: OK Blok Aut
XI KOLO 5.2
BR.UT. EKIPE
173. Kralj → Radnički
174. Tent → Partizan
175. Obilić → Beograd
176. Imlek → Crvena Zvezda
177. Volleyland → Roda
178. Blok Aut → Dunav
Slobodan: OK Lucky Star
XII KOLO 12.2
BR.UT. EKIPE
179. Roda → Blok Aut
180. Crvena Zvezda → Volleyland
181. Beograd → Imlek
182. Partizan → Obilić
183. Radnički → Tent
184. Lucky Star → Kralj
Slobodan: OK Dunav
XIII KOLO 19/26.2
BR.UT. EKIPE
185. Tent → Lucky Star
186. Obilić → Radnički
187. Imlek → Partizan
188. Volleyland → Beograd
189. Blok Aut → Crvena Zvezda
190. Dunav → Roda
Slobodan: OK Kralj

Sledeća utakmica

Partizanov Kalendar

novembar 2018.
P U S Č P S N
« okt    
 124
581011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Pratite nas na Facebook stranici

Sponzori

logo

Ženski odbojkaški klub Partizan

Odbojkaški klub Partizan formirao je žensku ekipu posle 44 godine. Od jeseni 2016. otpočela je sa radom i školica odbojke OK Partizan za devojčice svih uzrasta. Trenerski kadar predvode treneri sa velikim iskustvom u radu sa svim selekcijama.

Kontakt

Impuls Hall

Vladimira Popovića 10
Novi Beograd