Prijavite se za PIVA - Partizan International Volleyball Academy na

Sjajna timska igra devojaka u meču protiv Spartaka

Odbojkašice Partizana su danas savladale ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 3:2 ( u setovima 25/23, 20/25, 18/25, 25/14, 15/12).

Igračice Partizana povele su u prvom setu posle ravnopravne borbe, uz nekoliko neiznudjenih grešaka.

Odbojkšice Spartaka su u drugom setu iskoristile ukazanu šansu i osvojile set. Dalje su nastavile nošene tim talasom osvojile i treći set.

U četvrtom setu su se igračice Partizana vratile, kada je Ksenija Tomić vezala 11 servisa i omogućila saigračicama da ostvare psihološku prednost i izjednače rezultat u setovima.

U petom setu su naše igračice rezultatski odvojile, da bi zatim odbile nalet protivnica i privele meč kraju.

Stabilnost ekipi i prevagu na terenu je donela svojim povratkom Aleksandra Georgijeva sa 23 postignuta poena. U ključnim trenucima je Andrijana Šejat bila sigurna i postigla nekoliko važnih poena (ukupno 17).

Ovde se može istaći borbenost celog tima i da su se ponašale izuzetno timski, što je na kraju bilo od presudnog značaja.

Igračicama Partizana ovog puta nije nedostajala sjajna podršku sa tribina.

Kao i uvek utakmicu je ispratio portal SportNet, a intervju posle pobede mozete da pogledate>