Prijavite se za PIVA - Partizan International Volleyball Academy na

Dupla pobeda Partizana

U subotu je OK Partizan bio trijumfalan, kako u muškoj selekciji Superlige protiv Borca Starčevo 3:1(24:26, 26:28, 25:23, 23:25), tako i u ženskoj selekciji protiv Jedinstva iz Stare Pazove 3:2 (20:25, 25:19, 22:25, 25:19, 15:8)

Zaslužena pobeda naše ženske eikpe! Sve Čestitke!

Krenuli smo u peti set sa minusom od četiri poena, uspeli da se izdinemo i da pobedimo i famozni peti set! Sve čestitke celokupnoj ekipi, koja nas je učinila ponosnim!

Momcima bitna 3 boda pred 1/2 finala Kupa Srbije

Jako vazan mec za obe ekipe, domaci Borac i nas Partizan Soccer, odigran u Pancevu, pripao je nasim momcima.

Rezultat 1:3 (24:26, 26:28, 25:23, 23:25) pokazuje koliko je strpljenja i discipline u igri bilo potrebno da bi se savladao krajnje neugodan domacin.

Da li je strucni stab konacno dosao do formule za pobede imacemo priliku da se uverimo vec u sredu, kada je na programu prva utakmica 1/2 finala Kupa Srbije.

U hali Master gostuje Ribnica, ekipa koja igra totalno drugacije od drugih. Nadamo se da ce harizma nase porodice biti presudni faktor za prolaz u finale.